Cvičení po porodu

Kurz od 18. 9. 2017

popor

Proměny maminek

  

Máte možnost individálních tréninků, ať už pro jednu nebo více osob.

Poskytuji informační konzultace zdarma. 

 

 

Fotogalerie cvičení

zobrazit

 

Příběh

jak jsem se k tomu dostal

   josef mOd té doby, co jsem se stal Instruktorem zdravotní tělesné výchovy, mě pohyb fascinuje víc a víc. Zjištění, že správné držení těla souvisí s každým svalem v našem těle, mě vtáhlo hlouběji. Uvědomil jsem si, že 90 % žen po těhotenství a porodu má problémy s držením těla. Těhotenství je proces, který donutí svaly v těle, aby se měnily podle potřeby. Avšak po porodu je pro tělo náročné se z tohoto procesu zotavit. Spousta žen má pocit, že jsou stále těhotné i několik měsíců po porodu.

  Nejčastější problém je s vypouklým bříškem. Jedná se o důsledek nesprávné funkčnosti hlubokého svalstva v oblasti pánve a páteře. Bylo skvělé zjišťovat, že se tyto problémy dají řešit pohybem. Ještě lepší bylo zjištění 'jak'. Díky těmto znalostem jsem pomohl ženám s rozestupem břišních svalů ( diastázou ), ulevil od bolesti zad, zmírnil a odstranil inkontinenci atd. Fascinující na tom je, že vše určitým způsobem spolu souvisí. Můžeme pracovat třeba "jen" s pánevním dnem a začne se nám zlepšovat břicho i záda.

 

Kontakt

zobrazit kontakt

Instruktor
 Josef Černoch
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +420 705 007 009
 facebook

 

Rozhovor a recenze na webu Šestinedělky

zobrazit více

sestinedelky

 

Spolupráce Praha a Brno 

zobrazit více

if Praha
Iva Fiškandlová
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.ivafis.cz
facebook
  vt Brno

Vendula Trávníčková
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.cvictechytre.cz

facebook

Od vás: 

Cvičení s Jožkou je čas trávený s plně profesionálním dohledem. Oceňuji jeho odborné znalosti, které jsou výborným doplňkem hodin věnovaných sportu. Nejlepší zpětnou vazbou jsou pak výsledky, které člověk cítí na těle téměř bezprostředně. Mám zkušenosti se zdravotním cvičením při individuálních lekcích, po kterých se vždy cítím lépe. Líbí se mi přístup zaměřit se na konkrétní problematické části těla a nesmírně oceňuji zájem trenéra se stále vzdělávat formou nejrůznějších odborných seminářů s možností okamžitě uplatnit poznatky při hodinách.    

Veronika Hollerová

Děkujeme za super kurz ... Cítím svaly tam, kde jsem je nikdy dříve u cvičení necítila :) Mám radost :) Těším se...doufám brzy příště :)

J. Pospíšková

Vřele doporučuji :-). Mnoho získaných informací o svém těle, ale trénink dělá mistra. Snad se najde čas...trenér by řekl, že musí, ale maminky dobře ví, že ne vždy to de. Díky moc Joži :-)

Romana Rezková 

Cviceni po porodu s panem Cernochem naprosto uzasne (jen by ho to chtelo doma, na tu motivaci :-).

K. Žídková 

Cvico po porodu s panem Cernochem bylo parádní,prinosne,zabavne..děkuji!!! A snad brzy na viděnou.

M. Soroková 

Kurz cvičení po porodu mě překvapilo více než jsem si zpočátku mohla myslet - již po první lekci bylo jasné, že je to úplně něco jiného než jsem doposud vyzkoušela. Nejenže cítíte svaly o kterých jste nikdy předtím ani nevěděli, ale hlavně časem začnete pozorovat a pociťovat změny - nejen co se břišních partií týče...pravděpodobně Vám také ustoupí bolesti zad a také se celkově uvolníte a vyčistíte si hlavu. (A co si budeme povídat, taky chvíli zapomenete na to, jak to doma zvládá dítě bez Vás :-) ) Mimoto se jistě dozvíte i něco nového a zajímavého, co Vám nejspíše změní pohled na cvičení a možná i rozšíří obzory. Další velké plus je přístup trenéra... Vše dokáže velmi dobře popsat a vysvětlit i přesto, že není žena a nikdy nerodil :-) U cvičení se jistě také pěkně zapotíte, ikdyž si to určitě hned nebudete myslet. (Ono udržet tělo v žádoucí pozici a k tomu posilovat svaly, které chcete opravdu není tak jednoduché :-) ) Také si troufám tvrdit, že jde o cvičení ke kterému se člověk bude rád vracet i přesto, že ho žádný zdravotní neduh již nebude trápit. Zkrátka je to super a Jožka je navíc odborník na svém místě :-)

Dagmar Pěnčíková 

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde