Osobní trénink

Osobní trénink pro 1 osobu

zobrazit více

Myslíte-li to se cvičením vážně, tak nejlepší volbou jsou osobní tréninky. Během tréninku se trenér věnuje celou dobu pouze vám, a tak vám může zaručit rychlejší dosažení vašich cílů.

Od osobní lekce můžete očekávat optimální trénink vytvořený jen pro vás s ohledem na vaše cíle a možnosti. Naučíte se rychleji správnou techniku cviků, která je důležitá pro váš pokrok.

Jak probíhají naše osobní lekce?

Prvnímu tréninku předchází několikamintová diskuse ohledně zdraví, popřípadě pohybových omezení, stravovacích návyků a cílů, aby bylo možné vytvořit dlouhodobý tréninkový plán. Tréninky jsou u každého jedince jiné a odvíjí se především od cíle. Například pokud je vašim hlavním cílem odstranit bolesti zad, cviky budou soustředěny na to, aby se odstranila jejch příčina. V případě, že chcete zvýšit svůj výkon ve sportu, trénink bude volen dle vašeho zaměření (pokud jsi sprinter, budeš trénovat jinak než šachista :-D ). Naší prioritou je vaše ZDRAVÍ, a proto, ať jste vrcholový sportovec nebo začátečník, bude vždy ve vašem tréninku kompenzační cvičení, o kterém zjistíte, že má smysl =). 

Osobní trénink pro více osob

zobrazit více

 

Máte také možnost trénovat ve dvojicích, trojicích atd. Stačí, když se jako skupina domluvíte, o jaké cvičení máte zájem a můžete hned začít. =)

Zaměřujeme se na funkční cvičení a tak se dostanete do kontaktu s nejrůznějšími cvičebními pomůckami; BOSUATOM-EX, gymnastické míče, expandery.

V případě zájmu o osobní trénink nás kontaktujte:

Osobní trenéři

zobrazit trenéry

josef m

Instruktor
 Josef Černoch
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 +420 705 007 009
 facebook
 

 

 

Ceník

Ukázat ceník soukromých lekcí

  Základní cena
Zvýhodněná cena
 Diagnostika pohybového aparátu 350,- Kč  — 
 Osobní lekce pro 1 osobu 350,- Kč 3000,- Kč (10 lekcí)
 Osobní lekce pro 2 osoby 450,- Kč 4000,- Kč (10 lekcí)
 Osobní lekce pro 3-6 osob 600,- Kč 5500,- Kč (10 lekcí)
 Cvičení pro větší skupiny Dle dohody - Kontaktujte nás

 

„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain