Masáže a čínská medicína — Tereza Horecká

terezaprofilovka

 

Kromě klientů, kteří mají problémy s pohybovým aparátem, přicházejí na masáž i ti, kteří se chtějí alespoň na chvíli zbavit všudypřítomného stresu, spěchu a neustálých starostí. Náš každodenní život plyne neskutečně rychle. Přijďte se proto na chvíli zastavit, relaxovat, zavřít oči, zklidnit svůj dech a nechat se odpoutat od tisíců dotíravých myšlenek, které nám denně proudí hlavou. Ulevíte tak nejen svému tělu, ale i duši. Odcházet budete uvolněni a nabiti novou energií. Teším se na Vaši návštěvu. 

   

 

Ceník

Ukázat ceník masáží

  DÉLKA
CENA
 MASÁŽ DLE VÝBĚRU 30 MINUT 250 Kč
  60 MINUT 400 Kč

 

Kontakt

zobrazit kontakt

Masér
Tereza Horecká
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
+420 737 287 876
 

Čínská medicína

Více informací ...

medicinaČínská medicína je někdy nazývána medicínou přírodní. Jako lidé jsme s přírodou úzce spjati a tak jako my ovlivňujeme ji, ona ovlivňuje nás. Pohled čínské medicíny není rozdělený a izolovaný. Na člověka pohlíží jako na celek, který spolupracuje až do těch nejmenších částic našeho těla. Pokud se některá část tohoto dokonalého systému dostane do nerovnováhy, ovlivní to následně i další oblasti. Čínská medicína ke své léčbě používá několik směrů. Nejznámějším je pravděpodobně akupunktura, ale dalšími silnými pomocníky jsou také bylinná léčba, léčba stravou, čínské masáže a v neposlední řadě cvičení zvané čchi-kung. Po zdiagnostikování samotný kořen nemoci léčímé kterýmkoliv z těchto směrů tak, aby se tělo dostalo zpět do rovnováhy.

Klasická Masáž

Více informací ...

klasikMasáž, nebo můžeme říct i dotyk je jedním z nejstarších léčebných prostředků vůbec. Při bolesti kdekoliv na těle si všichni instinktivně sáhneme na postižené místo. Jedním z hlavních účinků masáže je uvolnění ztuhlého svalstva. Z psychologického hlediska pak masáž dokáže navodit příjemný pocit uvolnění a vnitřního klidu.

Lávové kameny

Více informací ...

lavoveSprávně provedená masáž lávovými kameny, je jednou z nejlepších možných způsobů relaxace. Obzvláště pak v zimním období patří mezi ty nejžádanější. Při masáži jsou použity kvalitní lávové kameny nahřívané ve speciální nádobě na optimální teplotu, která je pro každého člověka rozdílná. V kombinaci s esenciálními oleji je pak navozen pocit absolutního klidu a uvolnění.

Masáž snižuje pocit vnitřního napětí, dochází k uvolnění svalů až do nejhlubších vrstev, zlepšuje se krevní oběh a látková výměna.

Masáž lávovými kameny je prospěšná jak pro fyzickou, tak pro duševní pohodu.

Baňkování

Více informací ...

bankyBaňkování je jedna z nejlepších hloubkových terapií tkáně.  Zbavuje tělo toxinů, zablokovaná místa se odblokovávají,  posílí se oběh krve v žílách a tepnách a podpoří se buněčná aktivita.  Baňkování také slouží k detoxikaci organizmu a posílení imunitního systému.

Pro většinu osob je tato technika obzvlášť relaxační a uvolňující. Baňkování se používá pro úlevu od bolesti zad a krku, ztuhnutého svalstva, bolesti kolen, kyčlí, nebo řeší syndrom zmrzlého ramene. 

Lymfatická masáž

Více informací ...

lymfaMasáž zaměřená na správné fungování lymfatického systému, který má, zjednodušeně řečeno, za úkol odvádět škodlivé látky z těla ven.

Lymfatický systém je velmi důležitou součástí imunitního systému. Pomáhá z organismu vylučovat škodlivé látky, které se do něj dostanou jak z vnějšího prostředí, tak ze samotné funkce organismu.

Je proto velmi důležité, aby tok lymfy nebyl zpomalen, či pozastaven.

Přílišné zatížení lymfatického systému, ať už toxiny nebo stresem,  se tak může projevovat únavou, psychickým podrážděním, otékáním nohou v oblasti kotníků, otoky v obličeji, otoky mízních uzlin nebo oslabení imunitního systému. 

Masáž plosky nohou

Více informací ...

chodidlaNa chodidle každého člověka se nachází množství větších i menších plošek a bodů, které jsou nervovými reflexy propojeny s určitou částí těla nebo s určitým orgánem.

Masáž plosek nohou je velmi uklidňující, odpočinková a odstraní napětí nejen z nohou samotných, ale z celého vašeho těla. 

Indická masáž hlavy

Více informací ...

hlavaIndická masáž hlavy je hluboce relaxační, zanechává pocit povzbuzení a uvolnění od každodenního stresu. Soustřeďuje se na oblasti postižené duševním a emočním stresem. V západní kultuře příliš přemýšlíme a tak tato masáž může zklidnit mysl a přinést pocit klidu a harmonie. 

Masáž dekoltu lávovými kameny

Více informací ...

dekoltTeplo kamenů uvolňuje z podkoží a z oblasti ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na tvorbě vrásek a procesu stárnutí. Tato masáž regeneruje pleť, odstraňuje únavu, svalové napětí a bolesti hlavy. 

 

15152431_10205724786877310_554890304_o.jpg

Dárkový poukaz můžete zakoupit přímo na recepci v Benefitu

 

Certifikace

IQ pohyb Akademie - Diagnostika A - Mgr. Zbyněk Petr

TCM Institut - Škola tradiční čínské medicíny - MUDr. Jozef Lucký, MUDr. Dagmar Komárková, MUDr. Erika Goetzová

IQ pohyb Akademie - Svalové řetězce I - Mgr. Daniel Müller

Inprov - Segmentová masáž zad - Ing. Bc. Jana Petrisková

Inprov - OSVĚDČENÍ - Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví - Ing. Bc. Jana Petrisková

EduSpa College - Masáž obličeje lávovými kameny

Dexter Academy - Tradiční thajská masáž

EduSpa College - Masáž lávovými kameny

REHAB PROFI - Baňkování -  RNDr. Ludmila Lejsková

zobrazit certifikaci

 

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich