Workshop

Naše workshopy jsou především o pohybu. Během pár hodin se dozvíte více o funkci lidského těla a naučíte se základní principy správného cvičení. Workshop může být pouhým zpestřením nebo základním stavebním kamenem pro zdravější život bez bolestí. Plánované workshopy naleznete v kalendáři akcí.

Pro koho je workshop? 

Jste sportovní družstvo nebo skupina kolegů z kanceláří? Chcete svůj sportovní tým naučit kvalitní stretching nebo poskytnout svým zaměstnancům možnost naučit se správný kancelářský sed? Pracujete se seniory a chcete jim zpestřit dlouhé chvíle zajímavým zdravotním cvičením? Jste centrum volného času a znáte maminky po porodu, které by chtěly cvičit?

Funguje to jednoduše. Vy nám řeknete svoji představu a my vám ušijeme workshop na míru

Kde?

Workshopy provozujeme jednak v našem pohybovém centru Benefit, ale také jezdíme za vámi. Prostě tam, kam je potřeba.

Zkušenosti

 Věnujeme se fotbalovým a florbalovým týmům, kde učíme stretching a držení těla. Seniorům poskytujeme zdravotní cvičení soustředěné na ruce a páteř. Učíme správný kancelářský sed ve firmách. A v nemalé míře se věnujeme maminkám po porodu, kde pracujeme se zády, pánevním dnem a břichem.

Příklady workshopů

Zdravotní cvičení pro seniory, Cvičení po porodu, Správný streching po sportu, Kancelářský sed a eliminace pozdějších problémů atd.

Ceník

Cena workshopů je vždy individuální, proto nás prosím kontaktujte.

Kontaktujte nás

Joomla Forms makes it right. Balbooa.com

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde